Wiadomości

Loading


14.02.2018 | S-NET częścią grupy TOYA

Z przyjemnością informujemy, że dnia 12.12.2017 r. sto procent udziałów naszej firmy przeszło w ręce TOYA, wiodącej firmy na rynku polskim w dziedzinie dostarczania telewizji cyfrowej, Internetu i telefonii.

W związku z przejęciem, zarówno skład kadrowy oraz zarząd nie uległ zmianie i nadal będzie realizował założone plany.

Wszelkie ustalenia między S-NET, a Klientami pozostają bez zmian.

Transakcja umożliwiła nam znacznie powiększyć sieć światłowodową na terenie Krakowa, która na dzień dzisiejszy wynosi 500 kilometrów, czyniąc z S-NET absolutnego lidera na krakowskim rynku.

+ więcej...
14.02.2018 | Jakich cyberataków można się spodziewać podczas trwających igrzysk olimpijskich?

W ramach inicjatywy Securing Smart Cities opublikowano informacje na temat przewidywanych rodzajów cyberataków w ramach trwających igrzysk olimpijskich.

Statystyki z poprzednich dużych wydarzeń sportowych pokazują, że zagrożenie jest poważne.

Kaspersky Lab jest partnerem inicjatywy Securing Smart Cities.

Z badania przeprowadzonego przez Securing Smart Cities wynika, że ryzyko cyberataków w trakcie imprezy sportowej najwyższej rangi jest wysokie i obejmuje problemy w zakresie infrastruktury krytycznej, służby zdrowia oraz środowiska naturalnego. 

+ więcej...
12.02.2018 | Hakerzy coraz częściej zamieniają firmy w kopalnie kryptowalut. W niektórych krajach dotyczy to już 50% przedsiębiorstw

Fake newsy i złośliwe ataki mające na celu tworzenie koparek kryptowalut – to dwa rodzaje cyberzagrożeń, pod których znakiem może stać rok 2018.

Zobacz, jak poważne są to zagrożenia.

Jak mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire PL Wojciech Głażewski, country manager w firmie Check Point Software Technologies: „Fake newsy to często wykorzystywana broń do niszczenia reputacji poszczególnych osób lub wpływania na sytuację w środowiskach, krajach.

Z punktu widzenia cyberbezpieczeństwa bardzo istotną rzeczą jest to, że informacja nieprawdziwa może być podana przez organizację podszywającą się pod organizację rządową czy cieszącą się zaufaniem społecznym. 

+ więcej...
12.02.2018 | Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM dla każdego i z każdym abonamentem!

Nowy smartDOM, z którego będzie można skorzystać już od 14 lutego br., jest jeszcze prostszy.

Od teraz będzie dostępny dla każdego klienta i z każdym abonamentem.

Zestaw trzech podstawowych usług – telewizję, telefon i Internet – można mieć już za 60 zł miesięcznie.

Decydując się na wszystkie 9 usług i produktów wchodzących w skład smartDOM, można zaoszczędzić nawet 1400 złotych rocznie.

+ więcej...
12.02.2018 | Znajdujące się w użytku produkty Ericsson Radio System są gotowe do uruchomienia usługi 5G NR

Firma Ericsson ogłosiła dzisiaj, że wszystkie zainstalowane już przez nią urządzenia należące do gamy produktów Ericsson Radio System będą przygotowane do obsługi standardu 5G New Radio (NR).

Uzyskanie takiej zdolności będzie możliwe dzięki zdalnej aktualizacji ich oprogramowania.

Informacja dotyczy ponad 150 różnych odmian urządzeń serii Ericsson Radio System, które działają w ponad 190 sieciach na całym świecie, i oznacza, że starsze wersje produktów gamy Ericsson Radio System dostarczane od roku 2015 mogą obsługiwać standard 5G NR.

Gotowość do współpracy z sieciami 5G NR dotyczy również dostarczonych przez firmę Ericsson systemów typu „micro radio” oraz produktów Radio Dot System. 

+ więcej...
12.02.2018 | No More Ransom: belgijska policja federalna publikuje we współpracy z Kaspersky Lab darmowe klucze deszyfrujące dla ofiar oprogramowania ransomware Cryakl

W wyniku ścisłej współpracy z Kaspersky Lab belgijska policja federalna publikuje dzisiaj darmowe klucze deszyfrujące dane zablokowane przez oprogramowanie ransomware Cryakl.

Klucze uzyskano podczas trwającego dochodzenia, a udostępniając je w ramach inicjatywy No More Ransom, belgijska policja federalna staje się nowym partnerem stowarzyszonym tego projektu.

W ciągu ostatnich kilku lat oprogramowanie ransomware przyćmiło większość innych cyberzagrożeń.

Globalne kampanie wykorzystujące tego rodzaju programy uderzają bez wyjątku w organizacje z różnych branż, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym oraz w konsumentów. 

+ więcej...
09.02.2018 | Nowe oferty Plusa, czyli prostota i elastyczność!

W Plusie oferty zmieniają się pod hasłem prostoty i elastyczności.

W każdej ofercie są jasne i przejrzyste zasady – wszystko bez limitu, a do tego Internet.

Teraz wybór jest prosty, a klient może elastycznie tworzyć ofertę, z której korzysta.

Od 14 lutego Plus zmienia wszystkie rodzaje swoich ofert, do zawarcia których konieczne jest podpisanie umowy: abonament indywidualny, mix, SOHO, Internet oraz Internet dla firm.

+ więcej...
09.02.2018 | W ciągu 2 lat rynek handlu w internecie urośnie do 60 mld zł. Elektroniczne portfele i smartfony zastąpią tradycyjne karty

2018 rok przyniesie dalszy wzrost rynku e-handlu, nawet o 30 proc.

Jego wartość może wzrosnąć do blisko 60 mld zł do 2020 roku – szacują eksperci Tpay COM.

Za tak dużą dynamiką pójdzie także wzrost liczby transakcji bezgotówkowych, które – zgodnie z oczekiwaniami klientów – mają być szybkie, wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Tradycyjny plastik zostanie zastąpiony przez elektroniczne portfele i płatności mobilne.

+ więcej...
09.02.2018 | NETIA WCHODZI NA RYNEK UKRAIŃSKI

Netia kontynuuje rozwój swojej sieci poza granice Polski.

Do istniejącego od wielu lat punktu dostępowego w Niemczech i uruchomionego w ubiegłym roku węzła w stolicy Czech, podobny ruszył we Lwowie.

Uruchomienie przez Netię fizycznego punktu dostępowego (z ang. PoP - Point of Presence), wspólnie z lokalnym partnerem we Lwowie, otwiera polskiemu operatorowi nowe możliwości świadczenia usług na terenie Ukrainy oraz zapewnia lokalnym operatorom dostęp na atrakcyjnych warunkach do globalnego rynku.

Jest to kolejny krok Netii, jednego z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce, w realizacji jej strategii międzynarodowej obecności.

+ więcej...
09.02.2018 | Kłopoty w raju? Przekroczenie granicy prywatności online może zaszkodzić planom walentynkowym

Gdy związki kwitną, indywidualne życie cyfrowe partnerów stapia się, a granice online zostają naruszone, co może stanowić zagrożenie dla prywatności.

Według globalnego badania) przeprowadzonego przez Kaspersky Lab i Toluna mimo deklaracji większości osób, że ich związki są dla nich ważniejsze niż prywatność, nieudane relacje mogą wzmagać obawy dotyczące poufności, a przekraczanie granic często prowadzi do problemów.

Obecnie duża część naszego życia jest powiązana ze światem online oraz urządzeniami cyfrowymi, przez co rola prywatności i przejrzystości w związkach ulega zmianie.

Z badania Kaspersky Lab wynika, że osiem na dziesięć (80%) osób uważa, że pary powinny mieć przestrzeń prywatną, zarówno online, jak i offline, a 70% osób ceni swoje związki bardziej niż prywatność. 

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 1212 następna strona

najtanszy internetNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 16 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 Mb/s 
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij