europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


04.12.2017 | W T‑Mobile nowy rok przywitamy z większym pakietem danych

Wszyscy klienci T‑Mobile, Heyah oraz tuBiedronka korzystający z Roam Like At Home przywitają nowy rok z większymi bezpłatnymi pakietami danych do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej.

Równocześnie ulegną obniżeniu opłaty dodatkowe za korzystanie z transmisji danych i MMS-ów po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu w UE.

Od 1 stycznia 2018 roku klienci T‑Mobile, Heyah i tuBiedronka będą mogli korzystać z większych bezpłatnych pakietów danych w roamingu w Unii Europejskiej oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie.

Oznacza to, że automatycznie każdy z klientów prywatnych i biznesowych, korzystający z Roam Like At Home, w swoim miesięcznym abonamencie otrzyma od T‑Mobile średnio o około 25%. więcej bezpłatnych MB na roaming w UE.

+ więcej...
04.12.2017 | Florence + The Machine i Sam Smith headlinerami Orange Warsaw Festival 2018

Wszystkich fanów muzyki zapraszamy na kolejny Orange Warsaw Festival, który odbędzie się 1 i 2 czerwca 2018 roku.

Po raz pierwszy w Polsce zagra Sam Smith, jako headliner pierwszego dnia festiwalu.

Drugiego dnia headlinerem będzie Florence + The Machine.

Dla festiwalowej publiczności zagrają także: LCD Soundsystem oraz Tyler, the Creator. Koncerty zaplanowano na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

+ więcej...
01.12.2017 | Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie Symbol Innowacji w Informatyce 2017

Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Symbol Innowacji w Informatyce 2017" przyznanego przez redakcję "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Monitora Biznesu" w "Rzeczpospolitej".

Od siedmiu lat redakcja "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Monitora Biznesu" w "Rzeczpospolitej" wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne.

Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności oraz aktywność w przestrzeni społecznej.

+ więcej...
01.12.2017 | Okulary VR w prezencie od T‑Mobile na kartę

1 grudnia 2017r. startuje nowa kampania T‑Mobile na kartę.

Operator promować w niej będzie – pod hasłem NeverEnding – superprostą ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych .

Aktywację oferty T‑Mobile będzie premiować nowoczesnym i wyjątkowym gadżetem - okularami VR.

W T‑Mobile na kartę użytkownik ma do dyspozycji wszystko, czego potrzebuje: w opcji NeverEnding, za 25 zł na 30 dni, otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i w UE, a do tego paczkę 10 GB Internetu w najlepszej sieci LTE (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE). 

+ więcej...
01.12.2017 | Od Nowego Roku dobre zmiany w roamingu w UE dla klientów Orange

Od 1 stycznia 2018 r. Orange Polska zwiększa pakiety GB w roamingu w UE (oraz w państwach zaliczanych do tzw. Strefy 1) w ramach abonamentu oraz obniża cenę MB po wykorzystaniu pakietu.

Obniżką zostaną objęte oferty dla klientów indywidualnych oraz firm, a także usługi realizowane pod marką nju mobile.

Dzięki obniżeniu ceny 1 MB transmisji danych mamy możliwość zwiększenia pakietów GB w roamingu w Strefie 1, wynikających z Polityki Uczciwego Korzystania, przysługujących klientom w poszczególnych planach taryfowych.

Przykładowo w Orange LOVE dla usługi telefon komórkowy aktualny pakiet GB w roamingu w UE wynosi 2,52GB a od Nowego Roku będzie to 3,22GB miesięcznie.

+ więcej...
01.12.2017 | Co nas czeka w cyberbezpieczeństwie w 2018 roku? - Prognozy ekspertów Fortinet

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, przedstawił swoje prognozy na temat zagrożeń informatycznych czekających nas w 2018 roku.

Eksperci z laboratorium FortiGuard Labs przedstawili strategie i metody, które będą wykorzystywane przez cyberprzestępców w najbliższej przyszłości oraz wskazują na potencjalny wpływ cyberataków na globalną gospodarkę.

W ciągu najbliższych lat będziemy świadkami rozwoju przestrzeni cyberataków, przy jednoczesnym zmniejszaniu widoczności i kontroli nad infrastrukturą informatyczną.

Powszechność urządzeń podłączonych od sieci, które uzyskują dostęp do danych osobistych i finansowych – armii urządzeń IoT i infrastruktury krytycznej stosowanych w samochodach, domach, biurach i inteligentnych miastach – oraz rosnąca sieć wzajemnych połączeń stwarzają nowe możliwości dla cyberprzestępców.

+ więcej...
01.12.2017 | 3 najnowsze mity na temat wirtualnych operatorów komórkowych

Choć zaufanie klientów do wirtualnych operatorów rośnie, to na ich temat wciąż narasta się wiele mitów.

Wydarzenia rynkowe, zmiany przepisów to czynniki, które dla przeciętnego użytkownika usług telekomunikacyjnych wciąż są skomplikowane. 

Właśnie w ten sposób pojawiają się nieprawdziwe informacje, które czas obalić.

+ więcej...
01.12.2017 | Powstanie Nexera Holding to kolejny etap budowy hurtowego operatora telekomunikacyjnego

Nexera Holding Sp. z o.o. to nowa nazwa firmy Fullmer Investments Sp. z o.o.

W czerwcu 2017 roku firma wygrała, poprzez swoje spółki zależne, konkursy w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) na wybudowanie dostępowej sieci światłowodowej w kilkunastu obszarach w środkowej i północno-wschodniej Polski.

Nazwa NEXERA – połączenie słów: „next” i „era” – symbolizuje nowoczesność i zaawansowanie technologiczne naszego wieku.

+ więcej...
01.12.2017 | Najnowsza innowacja Kaspersky Lab chroni firmy przed nieautoryzowaną zdalną kontrolą

W ciągu ostatnich 12 miesięcy przedsiębiorstwa zapłaciły do 1,2 miliona dolarów za odzyskanie sprawności po atakach ukierunkowanych.

Należy podkreślić, że aby odeprzeć jeden z takich ataków, firma musi bronić się przy pomocy wielu różnych metod.

Można wymienić tu doświadczone zespoły ds. bezpieczeństwa, globalne dane analityczne dotyczące zagrożeń oraz skuteczne narzędzia ochrony.

Opracowana przez Kaspersky Lab innowacja ma za zadanie pomóc firmom poradzić sobie z tym wyzwaniem - firma opatentowała nową technologię, która automatyzuje wykrywanie jednej z najskuteczniejszych broni w arsenale cyberprzestępcy - narzędzi zdalnej kontroli.

+ więcej...
30.11.2017 | UPC inwestuje w sieć światłowodową i poszerza zasięg internetu 500 Mb/s

UPC Polska konsekwentnie inwestuje w rozwój swojej sieci oraz wzbogacanie oferty dla klientów.

W ostatnich miesiącach w zasięgu jej usług znalazło się 6 nowych miast: Kołobrzeg, Legnica, Świdnik, Oświęcim, Tarnowskie Góry i Radom.

Superszybki, oparty na światłowodzie internet 500 Mb/s, jest teraz dostępny na ponad 85 procentach sieci UPC.

W ramach kampanii „Radość z każdej chwili”, UPC wprowadziła na rynek nową ofertę pod nazwą „Happy Home” z pakietami szerokiej gamy kanałów telewizyjnych pełnych filmów, seriali i wydarzeń sportowych oraz superszybkim internetem i niezawodnym WiFi dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box, zapewniającemu doświadczenie najlepszej rozrywki na wielu urządzeniach jednocześnie w całym domu. 

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 1197 następna strona

świąteczna promocja internet netia pakietyNajlepszy internet mobilny NJU

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 30 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 9 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij