szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


12.03.2018 | Codziennie setki klientów wracają do T‑Mobile – startuje ogólnopolska kampania wizerunkowa

Już od 9 marca 2018, T‑Mobile rusza z ogólnopolską kampanią wizerunkową prezentująca najlepszą jakość sieci Operatora i podkreślającą zalety korzystania z niej.

Do udziału w spotach firma ponownie zaprosiła swoich klientów.

T‑Mobile czwarty rok z rzędu wygrał w badaniach jakości sieci przeprowadzanych przez firmę P3 Communications.

Wygrywa także nieprzerwanie od czerwca 2017 roku w rankingach szybkości Internetu mobilnego w obu kategoriach: ogólnej (3G/LTE) oraz LTE, bazujących na niezależnych testach użytkowników na największej polskiej platformie pomiarowej SpeedTest PL.

+ więcej...
12.03.2018 | Wiosenne nowości w ofercie programowej Vectry - nowe kanały, otwarte okna i jeszcze więcej treści w jakości HD.

21 marca br. w ofercie cyfrowej Vectry wystartuje pięć nowych programów w jakości HD: Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i JAZZ.

Cztery pierwsze z nich będą dostępne dla wszystkich abonentów do 5 kwietnia br. w ramach otwartych okien.

Po zmianach, Vectra, ze 123 programami w jakości HD, będzie oferowała jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na naszym rynku.

Kanały Da Vinci, H2, Polsat Doku oraz Epic Drama dołączą do Pakietu Platynowego Vectry i tym samym wzmocnią jego zawartość, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających widzów. 

+ więcej...
12.03.2018 | Fortinet przedstawia system FortiOS 6.0

Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, rozwinął architekturę Security Fabric o rozwiązanie FortiOS 6.0 – system operacyjny do obsługi zabezpieczeń sieciowych.

W systemie FortiOS 6.0 dostępnych jest kilkaset nowych funkcji. Ich zadaniem jest zapewnienie lepszej widoczności sieci, zintegrowana analiza zagrożeń oraz automatyczne reagowanie na incydenty.

– W wyniku cyfrowej transformacji powstają nowe modele świadczenia usług oparte na Internecie rzeczy, przetwarzaniu danych na urządzeniach mobilnych i usługach udostępnianych w chmurze – mówi Jolanta Malak, regionalna dyrektor Fortinet na Polskę, Białoruś i Ukrainę. 

+ więcej...
12.03.2018 | Nazwa PL liderem rynku domen w Polsce

Ponad 2,57 miliona nazw w domenie .pl.

Taka liczba, unikalnych domen utrzymywanych przez ponad 1 milion abonentów, zarejestrowana jest obecnie w Polsce.

Branżowy raport NASK państwowego instytutu badawczego, podsumowuje stan polskiego rynku domen, wskazując jego strukturę na koniec 2017 roku.

W ostatnim kwartale abonenci zarejestrowali ponad 220 tys. unikalnych nazw domen a odnowili ich ponad 400 tysięcy. 

+ więcej...
09.03.2018 | Hakerzy najczęściej atakują firmy przez email – raport F-Secure

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm.

Według nowego raportu F-Secure ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%).

Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej sieci.

+ więcej...
09.03.2018 | Ericsson wspiera rozwój kobiet w IT

Ericsson kolejny raz uczestniczy w bezprecedensowym programie IT for SHE, aktywnie angażuje się w kolejne przedsięwzięcie Women in Tech Summit.

IT for SHE jest kontynuacją wspólnych działań z Fundacją Perspektywy, z którą Ericsson pracuje od 2016 roku.

Celem It for SHE jest  zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków informatycznych w wejściu na rynek pracy.

Dzięki skali, doświadczeniu i aktywnej współpracy partnerów, przedsięwzięcie to ma realną szansę przyczynić się do jakościowej zmiany w tym zakresie.

+ więcej...
09.03.2018 | Fałszywa flaga olimpijska: jak szkodliwe oprogramowanie Olympic Destroyer oszukało społeczność związaną z cyberbezpieczeństwem

Kaspersky Lab opublikował wyniki własnego badania dotyczącego ataków przeprowadzonych przez szkodliwe oprogramowanie Olympic Destroyer, dostarczając techniczne dowody bardzo wyrafinowanej "fałszywej bandery" umieszczonej przez twórcę wewnątrz robaka w celu zmylenia badaczy odnośnie jego prawdziwego pochodzenia.

Robak Olympic Destroyer pojawił się w doniesieniach medialnych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu.

Igrzyska stały się celem cyberataku, który przed oficjalną ceremonią otwarcia sparaliżował na pewien czas systemy IT, wyłączył monitory i sieć Wi-Fi oraz zablokował oficjalną stronę internetową, tak aby kibice nie mogli wydrukować biletów.

Kaspersky Lab ustalił również, że ofiarą tego robaka padło także kilka ośrodków narciarskich w Korei Południowej, gdzie szkodnik wyłączył działanie bram oraz wyciągów narciarskich.

+ więcej...
09.03.2018 | Sklepy szukają jak najprostszych sposobów na przyciągnięcie klientów. Programy lojalnościowe przenoszone są na smartfony

Ponad 70 proc. polskich konsumentów należy do przynajmniej jednego programu lojalnościowego.

Klienci chętniej robią zakupy w sklepach, które oferują im dodatkowe bonusy i rabaty, ale oczekują, że zapisanie się do takiego programu będzie szybkie i proste, korzystanie z niego – wygodne, a sklep będzie się komunikował z nimi poprzez kanały mobilne.

Wielokanałowość jest obecnie głównym trendem na rynku lojalnościowym.

Polska firma stworzyła narzędzie, które zwiększa skuteczność kampanii marketingowych i programów lojalnościowych – tradycyjną kartę lojalnościową zastępuje kartą płatniczą.

+ więcej...
09.03.2018 | Dawid Podsiadło powraca! Pierwszy koncert zagra na Open’er Festival Powered by Orange 2018!

Czas zakończyć półtoraroczną przerwę od koncertowania.

A najlepiej zrobić to na Open’erze – 7 lipca na Orange Main Stage!

Dawid Podsiadło z Open’erem związany jest od samego początku swojej kariery – tuż po wydaniu debiutu jego koncert otwierał

Tent Stage, gromadząc o wczesnej porze tłum fanów. 

+ więcej...
08.03.2018 | NETIA WŁĄCZA ROAMING W UE… ZA GROSZE

Netia Mobile, to elastyczne i atrakcyjne cenowo abonamentowe usługi komórkowe.

Z powodu regulacji RLAH, usługi sprzedawane od połowy czerwca ub. r. działały wyłącznie w Polsce.

Od marca br. – dzięki pozytywnej decyzji Prezesa UKE – Netia przywróciła usługi roamingu międzynarodowego, z tanimi usługami na terenie UE.

W połowie czerwca 2017 roku, wraz z wejściem w życie unijnej regulacji Roam-Like-At-Home (RLAH), Netia wycofała się z oferowania nowym abonentom usług roamingu międzynarodowego. 

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 1219 następna strona

najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 80 Mb/s :
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij