szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


12.07.2018 | Telekomunikacja w erze Big Data i AI. Koniec tradycyjnej wojny - nadchodzi czas ekspertów i technologii.
Jesteśmy świadkami końca wieloletniej wojny w sektorze telekomunikacyjnym, gdzie jeńców nie brano, a walka była bezpardonowa.

Potyczki cenowe, dopychanie usług mniej lub bardziej wartościowymi dodatkami ustąpi miejsca technologii, która zmieni usługi w bardziej wartościowe.

Jednak tylko ten, kto będzie wiedział, jak efektywnie wykorzystać technologię będzie miał szanse zdobyć przewagę na froncie.

+ więcej...
12.07.2018 | T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zmienia jakość wypoczynku
Od 7 do 15 lipca na plaży w Kołobrzegu oraz od 20 do 22 lipca na plaży w Ustce staną strefy akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Będą to miejsca, w którym energia uwalniana podczas aktywnego wypoczynku, zamieni się w realną pomoc dla niepełnosprawnych dzieci. + więcej...
06.07.2018 | Pakiety tanich rozmów międzynarodowych w Orange

Obok atrakcyjnej oferty roamingowej dla podróżujących za granicę, Orange wprowadza nową ofertę dla klientów, którzy często dzwonią z Polski do innych krajów.

„Pakiet międzynarodowe 100 Europa, USA i Kanada” oraz „Pakiet międzynarodowe 50 wybrane kraje” radykalnie obniżają koszty połączeń na numery stacjonarne i komórkowe za granicą.

Ponadto do komórkowych planów Optymalnego, Wzbogaconego i Premium dodany zostanie bezpłatnie pakiet cykliczny „100 minut na rozmowy do Europy, USA i Kanady”.

W Pakiecie międzynarodowe 100 Europa, USA i Kanada użytkownik otrzymuje 100 minut na rozmowy z Polski do wszystkich krajów Europy, USA i Kanady. 

+ więcej...
06.07.2018 | Kryptowaluty to nie tylko bitcoin. Jak działa ten nowy rynek?

Coraz częściej słyszymy o kryptowalutach, transakcjach w bitcoinach i technologii blockchain, ale czy wiemy, co stoi za tymi pojęciami?

Czy waluty cyfrowe są bezpieczne i można nimi płacić?

Na temat kryptowalut krąży wiele mitów i niedomówień.

Mimo to waluty cyfrowe, potocznie zwane kryptowalutami, stają się coraz popularniejszym instrumentem finansowym w Polsce.

+ więcej...
06.07.2018 | WHT.pl publikuje wyniki badania poziomu bezpieczeństwa polskiego Internetu

Poziom zabezpieczeń stron WWW w polskim Internecie jest wciąż bardzo niski.

Zaledwie 9% stron internetowych jest poprawnie zabezpieczonych za pomocą szyfrowania SSL, a tylko 1% zabezpieczono równocześnie za pomocą certyfikatu SSL i protokołu DNSSEC.

Warto zaznaczyć że już pod koniec lipca użytkownicy popularnej przeglądarki Chrome będą informowani o tym, że strona jest niebezpieczna, jeżeli nie będzie używała szyfrowania SSL.

WHT PL to opiniotwórczy portal branżowy, który wydaje ranking top100.wht PL, badający ilość domen utrzymywanych przez firmy hostingowe. 

+ więcej...
06.07.2018 | Orange wprowadza korzystne pakiety roamnigowe dla krajów poza Unią Europejską

Klienci Orange Polska wyjeżdżający na wakacje do krajów nie należących do Unii Europejskiej mogą teraz skorzystać z pakietów roamingowych GO 150 i GO 500, dzięki którym znacząco obniżą koszty mobilnych połączeń, transmisji danych, smsów i mmsów.

Ułatwi im to kontakt i dzielenie się wrażeniami z bliskimi i przyjaciółmi.

Po wykorzystaniu pakietu transmisja danych zostaje zablokowana aby uchronić użytkownika przed skokowym wzrostem kosztów.

Z pakietów można skorzystać w krajach europejskich, takich jak Rosja, Ukraina czy Szwajcaria, a także w państwach na innych kontynentach, m.in. w USA, Kanadzie, Izraelu, Australii, Chinach, Japonii, Egipcie, Tajlandii, Turcji i Meksyku.

+ więcej...
05.07.2018 | Fortinet wprowadza uczenie maszynowe do firewalla aplikacji WWW FortiWeb

Fortinet zaprezentował najnowszą wersję swojego firewalla aplikacji WWW – FortiWeb 6.0, który do wykrywania zagrożeń wykorzystuje uczenie maszynowe.

Do wykrywania anomalii w aplikacjach WWW tradycyjnie stosowane jest jednowarstwowe podejście.

Polega ono na porównywaniu nowo napływających danych z dotychczasowymi obserwacjami, a każde odchylenie jest traktowane jako zagrożenie.

Obecnie takie metody przestały być efektywne: generują fałszywe alarmy, a zarządzanie nimi wymaga – od już i tak bardzo zapracowanych działów IT – poświęcenia znacznej ilości czasu.

+ więcej...
05.07.2018 | 10 GB z okazji Open’er Festival Powered by Orange

Od dzisiaj do 7 lipca zbliżą nas muzyczne emocje.

Kilkadziesiąt wykonawców zagra podczas Open’er Festival Powered by Orange. 

Z tej okazji każdy, kto ma usługi mobilne Orange może odebrać darmowy pakiet 10 GB w prezencie.

Pakiet będzie można aktywować w czasie trwania festiwalu. Dla jeszcze większych emocji warto nabyć muzyczny zestaw: najnowszy Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem w supercenie.

+ więcej...
05.07.2018 | Usługa serwisu wyświetlacza dla klientów Plus Mix

Od 4 lipca br. klienci Plus Mix mogą korzystać z usługi serwisu wyświetlacza, która została przygotowana we współpracy z firmą Digital Care.

Usługa „Serwis Wyświetlacza MIX" to pierwsza tego typu propozycja na polskim rynku, kierowana do użytkowników ofert MIX, dostępna w aktualnie wiodących promocjach ze sprzętem dostępnych w sieci Plus.

Klienci Plus Mix mogą już zabezpieczyć wyświetlacz swojego smartfona lub tabletu przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Nowa usługa gwarantuje ochronę wyświetlacza bez limitu liczby napraw w ciągu roku, a zakłada jedynie ograniczenie kwotowe do 700 zł. 

+ więcej...
05.07.2018 | Orange rozwiąże problem ładowania komórek na imprezach masowych

Orange Polska wdraża usługę IoT (Internetu Rzeczy) umożliwiającą jednoczesne ładowanie tysiąca telefonów komórkowych podczas imprez masowych.

Współpracuje przy tym ze startupem Erly, wybranym w trakcie programu Orange FAB.

Rozwiązanie będzie wkrótce testowane podczas jednego z największych  festiwali muzycznych w Polsce.

Teraz Orange zaprasza do współpracy kolejne firmy i start-upy tworzące innowacyjne rozwiązania z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT).

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 1248 następna stronaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 350 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij