europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


07.12.2017 | Dajemy wycisk Twojej telewizji. Mikołajkowe okno otwarte dla Klientów INEA

Dajemy wycisk Twojej telewizji – pod takim hasłem Klienci INEA mogą w dniach od 06.12.2017r. do 14.01.2018 r. oglądać niezwykle ciekawe kanały telewizyjne w specjalnie przygotowanym oknie otwartym.

Aż 6 z nich to nowości w ofercie programowej, które nigdy wcześniej nie były dostępne w INEA.

Wszystkie propozycje mają pozytywnie zaskoczyć tematyką i bogatą ofertą.

Do puli udostępnionych bez opłat kanałów, dołączyły doskonale znane Klientom INEA: Eurosport1, Eurosport2, DTX, Discovery Channel, Discovery Science. 

+ więcej...
07.12.2017 | Jest tylko jedna najlepsza sieć

Po raz czwarty z rzędu T‑Mobile wygrał badania jakości sieci i otrzymał certyfikat Best in test 2017.

T‑Mobile wyprzedził pozostałych operatorów w obu kategoriach, jakości połączeń głosowych i usług transmisji danych, ale także na każdym z obszarów badania: największe miasta, miejscowości i drogi.

Rezultatem jest najlepszy wynik w historii i niewątpliwa przewaga nad pozostałymi sieciami.

W zrealizowanym w listopadzie 2017 roku badaniu T‑Mobile uzyskał 876 punktów (na 1000 możliwych), najwięcej ze wszystkich operatorów w Polsce. 

+ więcej...
07.12.2017 | IBM wprowadza najbardziej zaawansowany serwer dla sztucznej inteligencji

Firma IBM ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej generacji serwerów Power Systems, zbudowanych w oparciu o procesor POWER9.

Stworzony z myślą o przetwarzaniu zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej, system POWER9 skraca czas uczenia głębokiego czterokrotnie, pozwalając w ten sposób firmom na szybsze tworzenie aplikacji z zakresu sztucznej inteligencji.

Oparte o procesor POWER9 serwery Power Systems AC922 jako pierwsze zostały wyposażone we wbudowane technologie PCI-Express 4.0, NVIDIA NVlink 2.0 oraz OpenCAPI, które razem zapewniają 9,5-krotnie szybsze przetwarzanie niż wykorzystujące PCI-E 3.0 systemy x86.

+ więcej...
07.12.2017 | Kaspersky Lab ostrzega: ataki DDoS i luki w zabezpieczeniach systemów płatności mogą zagrozić sprzedawcom w okresie świątecznym

Według raportu Kaspersky Lab dotyczącego ekonomii bezpieczeństwa IT ponad 77% firm ucierpiało w wyniku jakiegoś rodzaju ataku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Sytuację dodatkowo pogarsza wzrost liczby incydentów, w których głównymi wektorami były ataki DDoS i systemy płatności (POS) - szczególnie w okresie wyprzedaży świątecznych, gdy w sklepach jest więcej kupujących niż zwykle, a wzrost sprzedaży sprawia, że przychody sklepów stanowią atrakcyjny cel dla cyberprzestępców.

Z badania wynika, że w ubiegłym roku gwałtownie (o 16%) wzrosła liczba zarówno ataków DdoS, jak i działań przestępczych, w których wykorzystano luki w zabezpieczeniach terminali POS.

+ więcej...
07.12.2017 | Zyxel odpowiada na wyzwania standardu 11ac Wave 2

NWA1123-AC HD, NWA5123-AC HD i WAC6303D-S to trzy nowe bezprzewodowe punkty dostępowe marki Zyxel, które pozwalają na wykorzystanie w pełni potencjału sieci bezprzewodowej Wave 2.

Urządzenia Zyxel Communication są odpowiedzią na wyzwania stawiane przed współczesnymi sieciami Wi-Fi 802.11ac Wave 2 związanymi z migracją ze standardu 802.11n do 802.11ac Wave 1.

Chociaż standard Wave 2 zapewniał wyższą prędkość i lepszą wydajność dla większej liczby użytkowników (MU-MIMO), to jednak wyzwaniem było osiągnięcie optymalnej funkcjonalności MU-MIMO, nie ograniczając przy tym szybkości transmisji danych.

Nowy standard wymaga wydajnych funkcji tłumienia szumów, w przeciwnym razie całkowita wydajność sieci w grupie urządzeń może zostać obniżona przez klientów innych niż MU-MIMO.

+ więcej...
07.12.2017 | Zima z dodatkowym pakietem Internetu od Virgin Mobile

Zima zawitała już na dobre.

Niezależnie czy spędzisz ją na stoku czy będziesz celebrować długie wieczory, zawsze przyda Ci się telefon z dostępem do szybkiego neta.

Zapewni Ci go #ZIMOWE_GIGA, nowa oferta promocyjna od Virgin Mobile.

Choć zima przyszła szybko, to klienci Virgin Mobile nie powinni się tym martwić.

+ więcej...
07.12.2017 | Co czwarty programista będzie kobietą?

Branża IT należy do jednych z najlepiej rozwijających się oraz otwartych na różnorodność.

Choć nadal 90 proc. programistów to mężczyźni, sytuacja zmienia się dynamicznie.

Kobiety coraz śmielej wkraczają do IT, zachęcone lukratywną branżą, wynagrodzeniami i benefitami.

Już teraz odsetek pań szkolących się do pracy w tym sektorze wynosi blisko 28 proc. i stale wzrasta.

+ więcej...
06.12.2017 | Wzmocnienie Grupy Polsat w segmencie telewizyjnym. Telewizja Polsat z nowymi kanałami od Grupy ZPR Media

Grupa Polsat, kontynuując realizację dotychczasowej strategii w segmencie nadawania i produkcji telewizyjnej, w wyniku umowy zawartej z Grupą ZPR Media nabyła 100% udziałów w spółkach posiadających kanały Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i Vox Music TV oraz 34% udziałów w spółce będącej właścicielem stacji Fokus TV i Nowa TV, a jednocześnie zawarła umowę przedwstępną zakupu kolejnych 15% udziałów w tej spółce w przyszłości.

Łączna wartość transakcji to ok. 103 mln zł i zostanie sfinansowana ze środków własnych Grupy.

Dzięki transakcji Grupa Polsat, reprezentująca polski kapitał, umacnia swoją pozycję w rywalizacji z międzynarodową i krajową konkurencją na rynku medialnym.

+ więcej...
06.12.2017 | Mikołajkowy upominek - 50% do doładowania!

Święta tuż-tuż i z tej okazji użytkownicy usług „na kartę" w Plusie i Plushu mogą odebrać mikołajkowy upominek w postaci 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł.

Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – środę 6 grudnia 2017 r.

Z promocji „Mikołajkowy upominek" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.

Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie poprzez jedną ze stron zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto. 

+ więcej...
06.12.2017 | Przed świętami liczba przesyłek wzrasta o 70 proc. Firmy kurierskie szykują się do szczytu już od września

Blisko połowa Polaków zamierza w tym roku kupić prezenty przez internet – wynika z badania Deloitte.

Wydatki w tym kanale wzrosną o 8,6 proc., podczas gdy budżet na prezenty w ogóle ma być tylko o 3,4 proc. wyższy niż przed rokiem.

To oznacza gorący okres dla firm kurierskich, które przygotowują się do niego od miesięcy, zatrudniając dodatkowych pracowników.

Boom rozpoczął się już w czarny piątek, gdy napędzana promocjami sprzedaż wzrosła o 45 proc., a kurierzy odnotowali podwojenie liczby przesyłek.

+ więcej...

poprzednia strona 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1197 następna strona

świąteczna promocja internet netia pakietyNajlepszy internet mobilny NJU

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij