europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


17.10.2017 | KOZACKIE PAKIETY I INNE ATRAKCYJNE, JESIENNE OFERTY NETII

Internet, przy zakupie w pakiecie z TV, gratis nawet przez 12 miesięcy; darmowe usługi komórkowe dodane do internetu 300 lub 900 Mb/s; umowy na zaledwie 12 miesięcy; internet „bez lojalki” - to tylko niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017 r.

Wspólnym mianownikiem „kozackich” pakietów TV + Internet jest szybki (nawet 900 Mb/s) dostęp do internetu, do którego można dobrać jeden z trzech wariantów usługi telewizyjnej.

Unikatowy w skali polskiego rynku pakiet TV Elastyczny (dowolne pakiety tematyczne za nie mniej niż 35 zł) z szybkim internetem stacjonarnym kosztuje od 2. miesiąca zaledwie 69,90 zł.

Przy zakupie pakietu TV Standard ze 115 kanałami (60 w HD) za internet Klienci zapłacą dopiero w 7. miesiącu, natomiast przy wyborze nowego pakietu TV Super (155 kanałów, w tym 83 HD) internet jest za darmo aż przez rok.

+ więcej...
17.10.2017 | Wniknij do HuMachine: Kaspersky Lab zaprasza entuzjastów rzeczywistości wirtualnej, aby byli świadkami bitwy pomiędzy jasną i ciemną stroną cyberprzestrzeni

Jak to jest być człowiekiem-maszyną (HuMachine)?

Teraz każdy może się tego dowiedzieć.

Kaspersky Lab opublikował interaktywny film akcji "Enter The HuMachine" w rzeczywistości wirtualnej, aby pokazać, w jaki sposób można połączyć intelekt ludzki, olbrzymie ilości danych oraz uczenie maszynowe w koncepcję technologiczną, która wykorzystuje światowej klasy technologie ochrony przed cybezagrożeniami, aby pomóc zabezpieczyć ludzi przed najbardziej wyrafinowanymi cyberzagrożeniami.

Na przestrzeni ostatnich 20 lat mogliśmy obserwować spektakularną ewolucję cyberzagrożeń.

+ więcej...
17.10.2017 | KDPW oraz IBM przedstawiają pierwsze w Polsce prototypowe rozwiązanie eVoting oparte o technologię Blockchain i przeznaczone dla rynków kapitałowych.

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz IBM prezentują pionierski projekt, z wykorzystaniem technologii rozproszonego rejestru, przeznaczony dla rynków kapitałowych w Polsce, zbudowany na podstawie Hyperledger Fabric.

Prototypowe rozwiązanie eVoting ma na celu zwiększenie zaangażowania inwestorów w głosowanie uchwał walnych zgromadzeń akcjonariuszy.

Jest to unikalne narzędzie do oddawania korespondencyjnie głosów przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

Platforma usprawni przygotowanie i obsługę głosowań oraz zapewni transparentność całego procesu.

+ więcej...
17.10.2017 | Odpowiedź Kaspersky Lab na niezweryfikowane zarzuty opublikowane przez New York Times 10 października 2017 r. i wykorzystane przez inne media na całym świecie

Firma Kaspersky Lab nie była zaangażowana w sytuację omawianą w artykule, ani nie posiada żadnej wiedzy na ten temat.

Integralność produktów jest dla Kaspersky Lab niezwykle istotna, dlatego firma naprawia i niezwłocznie usuwa wszelkie zgłaszane luki oraz błędy.

Kaspersky Lab po raz kolejny wyraża wolę współpracy z władzami Stanów Zjednoczonych w celu odniesienia się do obaw, jakie mogą mieć w odniesieniu do produktów i systemów firmy.

Jednocześnie Kaspersky Lab zwraca się z prośbą o przekazanie wszelkich istotnych, możliwych do zweryfikowania informacji, które mogłyby pomóc firmie przeprowadzić własne wewnętrzne dochodzenie, by jednoznacznie wykazać, że pojawiające się zarzuty nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

+ więcej...
17.10.2017 | Interpol i Kaspersky Lab umacniają współpracę wraz z nową umową dot. wymiany danych o cyberzagrożeniach

Kaspersky Lab podkreśla swoje zaangażowanie w globalną współpracę w ramach walki z cyberprzestępczością, podpisując z Interpolem umowę dot. dzielenia się informacjami na temat zagrożeń IT.

Umowa ta wiąże się z ustanowieniem platformy do wymiany danych o najnowszych działaniach cyberprzestępczych między Kaspersky Lab a Interpolem.

Z racji tego, że cyberprzestępcy działają z pominięciem granic geograficznych, Kaspersky Lab stoi na stanowisku, że walka ze współczesnymi zagrożeniami wymaga globalnej współpracy.

Eksperci z firmy regularnie współpracowali z Interpolem w ramach wymiany aktualnych odkryć dotyczących działań cyberprzestępców z oddziałami policji na całym świecie. 

+ więcej...
13.10.2017 | Zaspokój głód zwycięstwa z Internetem mobilnym od T‑Mobile i laptopem dla graczy ASUS ROG STRIX GL503

T‑Mobile poszerza swoją ofertę dla graczy i fanów cyfrowej rozrywki.

W dniu rozpoczęcia targów T‑Mobile Warsaw Games Week prezentuje nowe urządzenia, które klienci Operatora mogą nabyć wraz z ofertą Internetu mobilnego w T‑Mobile.

Teraz każdy gracz będzie mógł zapewnić sobie najlepszy sprzęt do emocjonujących rozgrywek online i nie tylko wraz z szybkim Internetem LTE w najlepszej sieci.

Z najnowszej propozycji Operatora można skorzystać już od 16 października.

+ więcej...
13.10.2017 | Trzy czwarte Polaków korzystających z bankowości mobilnej nie wyobraża sobie bez niej życia. Co kwartał przybywa kilkaset tysięcy nowych użytkowników aplikacji bankowych

Polacy polubili bankowość mobilną.

Ponad połowa badanych twierdzi, że w przyszłości to będzie ich główny sposób kontaktu z bankiem.

Przyczyniają się do tego wygoda, bezpieczeństwo mobilnych aplikacji i powszechność smartfonów z dostępem do internetu.

Za pomocą telefonu konsumenci najczęściej robią przelewy, sprawdzają stan swojego konta czy historię transakcji oraz płacą za zakupy.

+ więcej...
12.10.2017 | Liberty Global, właściciel UPC, zainwestował w Polsce ponad 400 milionów euro w rozwój internetu światłowodowego

Liberty Global, właściciel UPC Polska, od czterech lat realizuje program inwestycyjny GIGAWorld.

W jego ramach, w latach 2013-2017, firma zainwestowała w rozwój superszybkiej sieci światłowodowej w Europie 14,5 miliarda euro, w tym blisko miliard złotych (408 milionów euro) w Polsce.

Dzięki temu, klienci UPC Polska mogą korzystać z superszybkiego, światłowodowego, internetu oraz z szerokiej gamy innowacyjnych usług cyfrowych.

Zasięg sieci UPC to już ponad 3,2 mln mieszkań.

+ więcej...
12.10.2017 | WATAHA 2, BELFER 2 I DUŻO SPORTOWYCH EMOCJI W OTWARTYM OKNIE W VECTRZE

Z początkiem jesieni Abonentów Vectry czeka mnóstwo atrakcji.

Już od soboty bowiem rusza „odkodowany październik”, czyli czas wielkich emocji filmowych i sportowych.

W ramach tej akcji Vectra umożliwi wszystkim swoim widzom obejrzenie polskich hitów serialowych i meczów piłkarskich o najwyższą stawkę, dzięki czasowemu odkodowaniu kanałów Premium.

Od 14 października operator udostępni kanały CANAL+, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport 2 HD i HBO HD w otwartym oknie.

+ więcej...
12.10.2017 | Polska Izba Komunikacji Elektronicznej przyznała najważniejsze nagrody branży kablowej Złota PIKE oraz rozstrzygnęła XII Festiwal Kanałów Tematycznych

W tym roku statuetki Złotej PIKE zostały przyznane po raz jedenasty.

Uhonorowano laureatów w trzech kategoriach, a nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE, odbywającej się w Poznaniu.

Laureatem Złotej PIKE w Kategorii Nadawca został TVN, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności na rynku medialnym w Polsce.

Kapituła Konkursu doceniła przede wszystkim wkład stacji w rozwój nowoczesnej telewizji informacyjnej oraz tematycznej, ze szczególnym uwzględnieniem TVN24.

+ więcej...

poprzednia strona 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1182 następna strona

Najlepszy internet i telewizja od Netii

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 100 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,1 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij