szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


23.05.2011 | Neostrada Fiber: TP wprowadza ultraszybki Internet

Neostrada Fiber to niezawodny internet w technologii VDSL, który TP oferuje w dwóch opcjach prędkości: do 40 Mb/s i do 80 Mb/s. Od 1 czerwca, będzie go można kupić w 7 miastach, a jesienią dostęp do nowej usługi zyskają mieszkańcy w kolejnych miejscowościach. Do końca roku w zasięgu Neostrady Fiber znajdzie się około milion gospodarstw domowych.

- Produkt, który dziś zaoferowaliśmy, to nowa jakość na polskim rynku. Neostrada Fiber to niezawodny, stabilny internet, a w przeciwieństwie do wielu ofert rynkowych jego rzeczywista prędkość będzie maksymalnie zbliżona do wartości deklarowanych. W niedługim czasie zasięg naszego ultraszybkiego internetu będzie największy w kraju. Wprowadzamy też nowy standard obsługi – na każdym kroku klienta wspierać będzie fachowa obsługa techniczna. Mówiąc obrazowo, proponujemy klientom, aby przesiedli się ze średniej klasy samochodu do nowoczesnego, szybkiego bolidu – powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Neostrada Fiber w opcji do 40 Mb/s przy umowie na 24 miesiące dostępna jest w cenie 79,90 złotych z VAT miesięcznie. Klient otrzymuje na własność modem z bezprzewodowym Internetem (Wi-Fi). Abonament w opcji do 80 Mb/s na ten sam okres czasu wynosi 99,90 zł miesięcznie.

W pierwszym etapie Neostrada Fiber jest dostępna dla mieszkańców Warszawy (Saska Kępa i Służewiec), Wrocławia, Rzeszowa, Leszna, Oborników Śląskich, podwarszawskiego Brwinowa i Zielonek koło Krakowa. Jesienią tego roku do tych lokalizacji dołączą kolejne miejscowości.

Neostrada Fiber jest dostępna jako samodzielna usługa, a także w multimedialnym pakiecie Fun Pack z cyfrową telewizją i wieloma innymi usługami, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości tak szybkiego łącza. Dostępny jest także pakiet „3P”, czyli internet, telewizja i telefon.

VDSL 2 to nowoczesna technologia, która umożliwia korzystanie z internetu osiągającego prędkości rzędu kilkudziesięciu Mb/s. Jest to możliwe dzięki połączeniu sieci światłowodowej z tradycyjną instalacją telekomunikacyjną w domach i mieszkaniach. VDSL pozwala zaoferować bardzo szybki internet na szeroką skalę, w bardzo krótkim czasie, ze względu na możliwość wykorzystania istniejącej infrastruktury.

W.J.

Źródło: TP

Kliknij aby powiększyć23.05.2011 | Fun Pack: multimedialna propozycja od TP
Ultraszybki internet w technologii VDSL, cyfrowa telewizja, najlepsze wideo na życzenie z 2000 filmów do wyboru i zestawem filmów za darmo, nowoczesny dekoder z nagrywarką – to Fun Pack, najnowsza multimedialna propozycja TP. Od 1 czerwca będą ją mogli kupić klienci w 7 miastach, a jesienią dostęp do usługi otrzymają mieszkańcy kolejnych miejscowości. + więcej...
22.05.2011 | Google sprzeciwia się cenzurze Internetu w USA
Szef Google zapowiedział, że jego firma będzie bojkotować prawo nakazujące blokowanie dostępu do stron służących do dzielenia sie plikami. + więcej...
22.05.2011 | Intel negatywnie ocenia współpracę z Nokią
Nokia rozpoczęła współpracę z Intelem w zeszłym roku. Współpraca była tak poważna, że Intel zdecydował się na wyprodukowanie specjalnych procesorów dla telefonów, na które teraz nie ma kupców. + więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij